تعرفه های ثبت نام

ضمن قدردانی از استقبال شما اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از دومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار ، به اطلاع می‌رساند به منظور انجام فرآیند ثبت‌نام و پذیرش نهایی مقالات، حداقل یکی از مؤلفان هر مقاله باید در کنفرانس ثبت‌نام نماید. در غیر اینصورت، مقاله مزبور در مجموعه مقالات چاپ نخواهد گردید.

هزینه ثبت نام  شرکت کنندگان با مقاله بعد از داوری و در صورت پذیرفته شدن مقالات دریافت خواهد شد و در مرحله ارسال مقاله نیازی به پرداخت وجه ثبت نام نیست. ولی شرکت کنندگان بدون مقاله از همان ابتدا می توانند هزینه مربوطه را از طریق پنل شخصی خود واریز نموده و مراحل ثبت نام نهایی را تکمیل نمایند.

 

هزينه هاي ثبت نام :

مقاله دهندگان :

دانشجو   3000000 ریال  (معادل سیصد هزار تومان)

غير دانشجو   3500000 ریال  (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان)

 

دستور العمل هزينه هر مقاله بيشتر:

هر نفر می تواند چند مقاله را از طریق سامانه کاربران سایت کنفرانس ثبت نماید، که در صورت تایید چند مقاله توسط داوران هزینه ثبت نام مقاله اول بصورت کامل می باشد. هزینه ثبت نام هر یک از مقالات بعدی برای شرکت کنندگان اصلی ، همراه ، حضوری و غیر حضوری به ترتیب زیر می باشد:

 

هر مقاله بیشتر:  500000 ریال (پنجاه هزار تومان) هزینه ثبت افزایش خواهد داشت.

 

 

راهنمای پرداخت آنلاین

 

از طریق صفحه اصلی سایت وارد پرداخت آنلاین خواهید شد.

سپس در قسمت پرداخت ها مطابق شکل ذیل وارد پرداخت دومین همایش بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار خواهید شد

بعد از تکمیل اطلاعات درخواستی مبلغ مورد نظر را مطابق تعرفه پرداخت خواهید کرد.

 بعد از واریز وجه تصویر فیش واریز را در سایت کنفرانس آپلود نمایید و یا 
از طریق پیام رسان ایتا یا تلگرام به شماره همراه 09149667118 ارسال نمایید.